Ми працюємо. Наявність та ціни актуальні. Слава Україні!
Безкоштовна доставка при замовленні від 1999 грн
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик
Каталог

Адресна світлодіодна стрічка SPI

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше за назвою

Адреса світлодіодної стрічки – це інноваційне освітлювальне обладнання, яке побудоване на базі LED діодів. Перевагою такої модифікації полягає в тому, що це «розумніше» обладнання, завдяки чому користувач має можливість реалізувати найскладніші, найцікавіші та творчі сценарії у освітленні.

Завдяки своїм можливостям знайшли застосування в побутових цілях, рекламі, на комерційних об'єктах і навіть у шоу-бізнесі. Клейка основа та профіль для світлодіодної стрічки дають можливість встановлювати у будь-якому зручному місці.

Інтернет-магазин PROLUM пропонує купити адресну світлодіодну стрічку на вигідних умовах із різною напругою. У каталозі лише сертифіковане обладнання високої якості, яке вирізняється ефективністю, надійністю та безпекою.

У чому особливості адресної світлодіодної стрічки?

Виробникам вдалося мініатюризувати діоди, тому тепер світлодіод включає не тільки безпосередньо діод, але і контролер. Тобто, у кожному діоді передбачено власний керуючий пристрій, завдяки чому досягається адресна робота. Всі модулі мають 3 контактні виходи.

Більш складна начинка сприяє тому, що піксельна стрічка дає можливість окремо керувати кожним окремим випромінюючим кристалом: регулювати яскравість, інтенсивність і відтінок світіння, тому можна регулювати все під власні вимоги. Слід зазначити, що адресні стрічки працюють на базі різних мікросхем:

 • WS2812. Мікросхема встановлюється всередині кластера, тому один чіп управлятиме свічення виключно одного випромінюючого діода (один колір).

 • WS2811. Встановлюється за межами кластера – від одного типу живитиметься відразу 3 світлодіоди, тому можна керувати виключно великими сегментами діодів по 3 кристали в кожному.

 • WS2812В. Розташований ШІМ-контролер в одному корпусі з RGB діодом. Аналогічно дозволяє керувати кожним діодом індивідуально.

 • WS2815. Різновид мікросхеми, яка вбудована в діод SMD5050, тому керування здійснюється індивідуально для кожного діода. Має вище частоту управління 2 кГц, якщо порівнювати з опонентом - WS2812.

Виробник PROLUM пропонує адресні світлодіодні стрічки однокольорові та RGB. Вона програмується за спеціальним цифровим протоколом. Наприклад, біла адресна світлодіодна стрічка не змінює свого кольору, але може змінюватись інтенсивність світіння, перехід з яскравішого до менш яскравого світіння.

У кольорових моделях варіативність куди ширша – музичний режим, ефект вогників, що перебігають, перехід різних кольорів діодів і багато іншого. Керування здійснюється за допомогою пульта керування чи смартфона.

Адресна світлодіодна стрічка має тривалий термін служби – 50 000 годин безперервної роботи, що прирівнюється до 6 років роботи. Має простий монтаж - на клейку основу, яка розташована безпосередньо на стрічці, або на спеціальний профіль для монтажу. Під час роботи зовсім не нагрівається.

Де використовують адресні LED стрічки?

Ви можете придбати адресну світлодіодну стрічку абсолютно для різних цілей. Система управління робить обладнання універсальним та актуальним абсолютно у різних сферах. Якщо говорити про однорядне складання, тоді може застосовуватися для декоративного освітлення деталей інтер'єру, стелі, тюнінгу автомобіля, оформлення святкових декорацій. Якщо говорити про декорування автомобіля, тоді потрібна адресна світлодіодна стрічка 12В.

При щільному укладанні на плоскій панелі подібне обладнання знайшло застосування у створенні різних покажчиків, вивісок, складання різних інформаційних табло та створення повноцінного екрану. Досить зручною є адресна світлодіодна стрічка 5В, якою для підключення досить просто знайти джерело живлення через USB, завдяки чому монтаж буде максимально простим та зручним.

Тонкощі встановлення адресної світлодіодної стрічки

Наявність особистого контролера кожному діоді робить обладнання універсальним. Сама стрічка – це лише частина системи. Для підключення потрібне й інше обладнання. У конструкції передбачено три або чотири контакти для підключення, залежно від модифікації:

 • GND контакт – це роз'єм для підключення «землі», що підключається блоку живлення;

 • 5 або 12В – для подачі постійної напруги, що відповідає стрічці;

 • 1-2 контакти – це спеціальні роз'єми, які необхідні подачі сигналу певної програми.

Необхідно відзначити, що як джерело живлення може використовуватися будь-яке джерело постійного струму, який підходить за вихідною напругою: АКБ, адаптер з діодним мостом, автомобільний прикурювач і т.д. Також для стабільної та ефективної роботи потрібен контролер. Рекомендується купувати моделі з Wi-Fi, завдяки чому можна буде керувати за допомогою смартфона або планшета через спеціальне ПЗ.

Ключові переваги адресної світлодіодної стрічки

 • Варіативність. Адресна ЛЕД стрічка здатна світити абсолютно з різними ефектами, що виглядає цікаво та сучасно.

 • Просте керування. Користувач може керувати всією системою за допомогою пульта керування або смартфона через спеціальну програму.

 • Портативне живлення. Світлодіодні стрічки працюють від будь-якого джерела живлення, що підходить за вихідною напругою.

 • Універсальність застосування. Підходить для рекламної кампанії, прикраси автомобіля, інтер'єру будинку чи квартири, комерційних об'єктів тощо.

 • Безпека. Працює під малою напругою, тому навіть при безпосередньому контакті не буде ризику ураження струмом.

 • Екологічність. Виготовлено адресні світлодіодні стрічки з використанням екологічно чистих матеріалів без важких металів.

 • Довговічність. Встановлені кристали на струмопровідний шині здатні прослужити протягом 50 000 годин.

Адресна світлодіодна стрічка від інтернет-магазину PROLUM

Наш інтернет-магазин пропонує купити адресну світлодіодну стрічку на найвигідніших умовах. До вашої уваги буде представлений широкий асортимент обладнання, що відрізняється надійністю, ефективністю та інноваційністю. Якість підтверджують відповідні сертифікати. Зручний каталог допоможе вам самостійно вибрати відповідне рішення.

За складнощів вибору або додаткових питань, можете розраховувати на підтримку нашого фахівця. Ми є офіційним імпортером обладнання PROLUM, тому ціни приємно здивують, а також є знижки для постійних клієнтів. Доставимо до будь-якої точки України: Одеса, Львів, Київ, Харків, Дніпро та інші області.

Вгору