Ми працюємо. Наявність та ціни актуальні. Слава Україні!
Безкоштовна доставка при замовленні від 1999 грн
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик
Каталог

SPI контролери для адресної світлодіодної стрічки

Сортування:
за популярністю спочатку нові спочатку дешевше за назвою

Адресна світлодіодна стрічка – це діодне освітлення нового покоління. Завдяки технічним та експлуатаційним характеристикам у користувача з'являється можливість реалізувати різні ідеї, пов'язані зі світловим дизайном.

Можливості фактично необмежені – від простого режиму «Бігущі вогні», закінчуючи створенням повноцінних LED екранів з динамічним кольоровим зображенням. Але все це можна буде реалізувати тільки в тому випадку, якщо буде використовуватися особливий контролер для адресної світлодіодної стрічки.

Наш інтернет-магазин пропонує купити адресні світлодіодні стрічки, контролери SPI, блоки живлення та інше обладнання для створення ефективної системи освітлення. Все обладнання сертифіковано та ефективно при роботі. Спеціалісти магазину завжди допоможуть вибрати відповідне рішення індивідуально для вас.

Контролер для адресних світлодіодних стрічок: актуальність використання

Конструкція адресної світлодіодної стрічки побудована таким чином, що неможливо провести підключення до блока живлення. Ви не тільки не зможете створювати цікаві ефекти, а й зовсім стрічка не функціонуватиме. Це пов'язано з тим, що абсолютно кожен діод у smart-стрічці має унікальну адресу, через яку і відбувається управління.

Контролер адресної світлодіодної стрічки не просто передає електроживлення та спеціальний сигнал для загальної системи, а кожного пікселя створює окремий сигнал. Це і дає можливість створювати різні сценарії освітлення. Користувач самостійно може вибирати, яким чином повинен керувати контролер – усіма діодами одночасно, окремими елементами чи групами.

Важливо розуміти, що класичні контролери для світлодіодної стрічки не підходять для модифікацій адресних освітлювального обладнання. Це сприяє тому, що абсолютно в кожному випадку, потрібно вибирати відповідне обладнання – для піксельної, монохромної, RGB та RGBW стрічки. Класичні контролери не зможуть керувати режимами свічення окремих пікселів, тому покупка smart-стрічки буде просто недоцільною.

Можливості та тонкощі управління адресною світлодіодною стрічкою за допомогою контролера

Якщо правильно вибрати контролер для світлодіодної стрічки, можна буде створювати динамічні та креативні сценарії. Розглянемо деякі можливості, які забезпечує таке обладнання:

 • Індивідуальне освітлення. Кожен з діодів, які знаходяться на друкованій платі, може світитися своїм кольором і рівнем інтенсивності. Це дає можливість створити різні яскраві та різноманітні світлові патерни.

 • Різні ефекти. За рахунок можливості індивідуального контролю пікселів, є можливість створення миготливих, переливаються, ефектів, що біжать та інших, що робить освітлення максимально видовищним.

 • Світломузика. SPI контролер для адресної світлодіодної стрічки може синхронізуватися з музикою, а саме з її ритмом, завдяки чому створюється додаткова атмосфера.

 • Декоративні здібності. За рахунок можливостей, які забезпечує подібне обладнання для управління, можна буде ефективно підсвічувати стелі, стіни, меблі та навіть фасади будівель.

 • Задає настрій. Неймовірна кількість програм сприяє тому, що адресна світлодіодна стрічка дозволить максимально швидко змінити атмосферу всередині приміщення під подію або настрій.

І це далеко не всі можливості, які мають адресні світлодіодні стрічки з правильно обраним контролером. Керування може здійснюватись за допомогою пульта дистанційного керування, смартфона або комп'ютера.

Є контролери, які одразу поставляються з пультом управління – за допомогою такого пульта можна буде змінювати яскравість, колір, включати різні ефекти тощо. Але також є модифікації smart стрічок та контролерів, якими можна керувати за допомогою спеціально призначеного мобільного додатка або програми на комп'ютері. Підключення смартфона може здійснюватись через Wi-Fi, Bluetooth або через інші протоколи зв'язку.

SPI – що це за протокол контролера?

SPI (Serial Peripheral Interface) – це різновид протоколу, який є послідовним периферійним інтерфейсом. Тобто інформація передається повністю по всьому ланцюгу – від пікселя до пікселя. А встановлений драйвер усередині пікселя зчитуватиме саме ту інформацію, яка була створена для нього.

Необов'язково, щоб кожен діод мав свою адресу — досить правильного розташування пікселя в загальній послідовності всіх пікселів. Саме такі особливості сприяють тому, що рекомендується підключення через 2-провідне підключення – значно швидше передаватиметься інформація, а також вища частота оновлень.

Застосовується протокол SPI з метою управління та передачі інформації про яскравість та колір е для всіх світлодіодів на стрічці. Системи з його використанням можуть бути інтегровані в різні проєкти, де необхідно буде гнучке та точне керування для всіх світлодіодів: декорації, інсталяції, декоративні ефекти та багато іншого.

Критерії вибору контролера для адресної світлодіодної стрічки

Перш ніж купити контролер для адресної світлодіодної стрічки, необхідно відповідально поставитися до процесу вибору. Він безпосередньо залежить від досвіду та конкретних завдань. Для вирішення цього завдання необхідно враховувати такі фактори:

 • Тип стрічки. Устаткування для керування має бути сумісним з видом LED стрічки, які плануєте під'єднати. Контролер здатний підтримувати виключно певний вид стрічки – адресну, RGB, RGBW. Можуть застосовуватись різні протоколи зв'язку.

 • Тип керування. Залежно від вибраного контролера може бути різний тип керування. Це може бути смартфон з додатком, пульт дистанційного керування, керування через протокол SPI та інші варіанти. Важливо вибирати те, що підходить вам більше.

 • Кількість діодів. Важливо вибрати контролер, який дозволяє обробляти достатню кількість пікселів, розташованих на вибраній вами стрічці.

 • Напруга та потужність. Потрібно враховувати, що вибраний контролер для адресної стрічки сумісний та достатній для живлення піксельної стрічки. Це дуже важливо, щоб контролер забезпечував достатнє живлення світлодіодів.

 • Можливість налаштування та програмування. Якщо вам потрібна гнучкість при керуванні світловими ефектами. Необхідно вибирати контролер, який має приємний і зручний інтерфейс для програмування. Рекомендується наявність можливості налаштування швидкості, ефекту освітлення, колірної гами тощо.

 • Якість керування. Важливо розуміти, що навіть за наявності достатніх можливостей сам процес управління повільний і некомфортний. Рекомендується вибирати контролер, який працює швидко та без збоїв.

І це лише основні критерії, на які необхідно звертати увагу при виборі контролера адресної світлодіодної стрічки.

SPI контролер для адресної світлодіодної стрічки від інтернет-магазину PROLUM

У нас в інтернет-магазині ви можете купити контролер для smart стрічки та інше обладнання для створення системи освітлення з високою ефективністю. У каталозі винятково продукція від бренду PROLUM, яка набула заслуженої популярності серед українців.

Працюємо з брендом без посередників, тому ціни приємно здивують, а для постійних клієнтів та оптових покупців – знижки. Запрошуємо до співпраці дизайнерські, монтажні та торгові організації до співпраці. Працюємо з роздрібними та оптовими покупцями, у кожному випадку пропонуючи максимально вигідні умови.

Є можливість придбання світлодіодного освітлення під конкретний об'єкт. Ціни та наявність завжди актуальні. Доставляємо по всій Україні: Харків, Дніпро, Львів, Київ, Одеса та інші області. Вам достатньо зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Вгору