Ми працюємо. Наявність та ціни актуальні. Слава Україні!
Безкоштовна доставка при замовленні від 1999 грн
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик
Каталог

Новини та огляди

 • Протоколи зв'язку – це основа зв'язку між smart-пристроями та екосистемою. Це особливо актуально для системи розумного будинку. Цього свого роду «спілкування» для розумних пристроїв, щоб вони розуміли одне одного і працювали, як єдиний механізм.
  15 січня 2024
 • Ванна кімната – це особливе місце у кожному приміщенні. Але часто його освітленню не приділяють достатньої уваги, як, наприклад, у спальні чи вітальні. Хоча за допомогою сучасного освітлення ванна може виглядати надзвичайно ефектно. Особливо якщо використовувати багатофункціональне світлодіодне освітлення. Саме за допомогою подібного обладнання можна реалізувати навіть найсміливіші ідеї.
  25 грудня 2023
 • Ліжко - це найбільш інтимне місце, яке є в будинку. Саме тут людина розслабляється та відновлює ресурси після важкого трудового дня. Одним із найбільш ефективних способів оформити декор ліжка – це встановити якісне підсвічування. Розглянемо докладніше, чому саме світлодіодне підсвічування, варіанти застосування та тонкощі встановлення світлодіодної стрічки на ліжку.
  20 грудня 2023
 • Світлодіодна стрічка – це цікаве дизайнерське рішення, яке може застосовуватися в житлових та комерційних об'єктах.Розглянемо докладніше особливості конструкції світлодіодних стрічок, деякі способи використання та способи монтажу на стіну.
  16 грудня 2023
 • Дешеві та дорогі світлодіодні стрічки – чи є у них різниця? Перед покупцем представлений широкий вибір дешевих і дорогих світлодіодних стрічок. Багато хто впевнений, що, крім ціни, вони нічим не відрізняються. Але насправді різниця є, і вона є суттєвою. Розглянемо докладно, чим відрізняються дешеві та дорогі світлодіодні стрічки.
  15 грудня 2023
 • Система освітлення – важливий елемент інтер'єру комерційного чи житлового приміщення. При цьому різноманітність обладнання сприяє тому, що можна реалізувати навіть найсміливіші ідеї. Спробуймо докладніше розібратися в особливостях LED стрічки для дзеркала, тонкощі вибору, установки та інші нюанси.
  13 грудня 2023
 • Скільки часу може прослужити світлодіодна стрічка і що впливає її довговічність? Розглянемо докладно, який термін служби світлодіодних стрічок, фактори довговічності, як продовжити час роботи та інші нюанси.
  11 грудня 2023
 • Щоб визначити потужність LED обладнання, необхідно буде враховувати низку факторів. Ключовий параметр, який враховується, – це показник для одного діода. Розглянемо докладніше, як визначити потужність світлодіодної стрічки та іншого обладнання, яке може знадобитися для створення ефективної системи діодного освітлення.
  8 грудня 2023
 • Неонова стрічка для вивіски – ідеальний вибір для ведення рекламної кампанії, прикраси будинку чи офісу. Розглянемо особливості неонових стрічок для вивісок, актуальність застосування, переваги та як зробити вивіску з неонової стрічки своїми руками.
  6 грудня 2023
 • Магнітна трекова система для барбершопу – оптимальне рішення для створення загального та акцентованого освітлення. Особливості, актуальність та деякі рекомендації щодо встановлення. Розглянемо деякі особливості освітлення у барбершопі, критерії вибору джерела світла та особливості магнітних трекових світильників для організації якісного освітлення у салонах краси для чоловіків.
  4 грудня 2023
 • Освітлення - це не просто функціональний елемент будь-якого магазину, а інструмент для маніпулювання емоціями покупця. Дизайнери роблять все можливе, щоб спроектувати освітлення таким чином, щоб досягти максимально комфортного рівня. Розглянемо докладно, яким має бути освітлення у супермаркеті та як правильно розташувати магнітне трекове освітлення у супермаркеті для досягнення результату.
  29 листопада 2023
 • Розглянемо докладніше особливості технології, асортимент пристроїв, переваги, недоліки та тонкощі підключення.
  15 листопада 2023
 • Докладно розглянемо, що таке адресна світлодіодна стрічка, її відмінності від класичної RGB, тонкощі вибору, переваги та інші нюанси.
  15 листопада 2023
 • Розглянемо докладніше особливості системи розумного будинку Tuya Smart, можливості, переваги, недоліки та тонкощі інтеграції.
  13 листопада 2023
 • Можливості LED стрічок просто безмежні - починаючи класичним біжучим вогнем, закінчуючи унікальними динамічними спецефектами. А гнучкість конструкції дає можливість використовувати у різних сферах. Розглянемо докладно особливості, принцип роботи та переваги, якими володіє біжуча світлодіодна стрічка.
  11 листопада 2023
 • DALI – це адресний цифровий інтерфейс освітлення, який використовується для керування системами освітлення. Відповідає європейським стандартам. Завдяки інтерфейсу суттєво спрощується зв'язок, тому можливе керування одночасно кількома пристроями: трансформатор, баласт, LED драйвер та інші.
  10 листопада 2023
 • Після появи світлодіодних стрічок вони активно застосовувалися виключно при декоративному освітленні комерційних та житлових приміщень, або використовувалися як підсвічування для рекламних конструкцій. З роками сфера використання значно розширилася. Цьому сприяла економічність, яскравість, низьке енергоспоживання та тривалий термін служби. Тепер LED освітлення застосовується для підключення до автомобільного або мотоциклетного акумулятора, щоб гарантувати тривале та комфортне освітлення протягом 50 000 годин. Попри всю простоту процесу, необхідно дотримуватись певних правил та рекомендацій. Розглянемо докладніше, як підключити світлодіодну стрічку до акумулятора 12В.
  31 жовтня 2023
 • Магнітні трекові системи освітлення – це ефективне освітлювальне обладнання, яке стане чудовим вибором для комерційних та житлових об'єктів. Популярності сприяє довговічність, ефективність, економічність і те, що є можливість встановлення практично на будь-які поверхні, в тому числі на стіну.
  25 жовтня 2023
 • Попри велику кількість розваг, виставки не втрачають своєї актуальності. Саме на виставках представлені різноманітні досягнення мистецтва, культури, науки та техніки, які представлені на загальний огляд.
  21 жовтня 2023
 • Натяжна стеля – це сучасний різновид обробки в житлових та комерційних приміщеннях. Саме дана технологія стелі забезпечує цілу низку переваг, наприклад, не боїться вологи, виглядає привабливо і дозволяє реалізувати навіть найсміливіші задуми.
  19 жовтня 2023
Вгору