Питання як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки є важливою частиною планування освітлення в будинку або бізнесі. Щоб правильно і безпечно розраховувати необхідну вам потужність для світлодіодної стрічки, потрібно врахувати відразу велику кількість параметрів джерела живлення. Розповідаємо все про те, як замовити відповідний адаптер і на що потрібно звернути особливу увагу.

Вибір за потужністю блока живлення

Необхідно насамперед визначити всі параметри, які знадобляться вам для придбання живлення під RGB або LED підсвічування. Ось кілька рекомендацій:

  • визначте загальну споживану потужність. Найчастіше розрахунок БЖ для світлодіодної стрічки вимагає складання потужності всіх секцій, які у вас є;

  • додайте запас потужності. Обов'язково додайте додаткові 20-25% на випадок втрат або подальшого розширення системи.

Ви також можете спробувати використати для розрахунку блоку живлення для світлодіодної стрічки калькулятор, який дасть вам змогу автоматично дізнатися необхідні параметри для підсвічування. Головне при цьому правильно ввести всі параметри, щоб купити відповідну модель.

Напруга блоку живлення

Своєчасний розрахунок блоку живлення для світлодіодної стрічки дасть вам змогу вибрати відповідну напругу для пристрою. Найчастіше використовується значення в 12 вольт або 24 вольт. Також важливо враховувати кілька порад:

  • не користуватися блоком живлення, який має вищу напругу, ніж потрібно системі світлодіодного освітлення. Це може призвести до виходу з ладу;

  • обов'язково перевірте сумісність компонентів між собою, щоб із під'єднанням не було жодних проблем.

Завдяки цьому ви без проблем зможете скористатися обраним джерелом живлення і правильно під'єднати стрічку.

Якість виготовлення і матеріали

На питання, як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки, немає універсальної відповіді, але є кілька важливих рекомендацій щодо вибору матеріалів і перевірки якості виготовлення. Необхідно звернути увагу на:

  • маркування та сертифікати якості. Обов'язково необхідно перевіряти всю інформацію про блок живлення, щоб надалі ви не побоювалися за безпеку використання пристрою;

  • використовувані матеріали. Найякіснішими вважаються металеві корпуси, які самі собою добре відводять тепло. Пластикові моделі теж трапляються, але зазвичай не використовуються за високої напруги або потужності системи;

  • виробника. Необхідний надійний бренд, який має позитивну репутацію і тестує обладнання перед постачанням. Завдяки цьому буде менше шансів отримати бракований пристрій.

Завдяки цьому блок живлення буде досить надійним і якісним, щоб пропрацювати довгі роки та не вийти з ладу. Це дасть вам змогу не витрачатися надалі на придбання нового адаптера, а отже, заощадити.

Захист блоку живлення

Перед тим, як підключити блок живлення 12в, потрібно перевірити всі захисні функції вашого пристрою. Завдяки цьому можна переконатися в безпеці використання, а також у тому, що заявлений термін служби не виявиться меншим за очікуваний. Ось кілька типів захисту, які встановлюються виробниками найчастіше:

  • від короткого замикання. Завдяки цьому блок буде самостійно вимикатися під час виникнення короткого замикання, а отже можна запобігти загорянню та іншим проблемам;

  • від перевантаження. У разі різкого перевищення максимальної потужності блок буде відключатися і стабілізуватися, завдяки чому пристрій не вийде з ладу і зможе продовжити свою роботу після повторного підключення;

  • від перепадів напруги. У разі встановленого захисту блок зможе стабілізувати вихідну напругу. Завдяки цьому коливання в мережі не будуть доставляти вам стільки проблем.

Звертайте увагу на зазначені критерії та підбір БЖ не забере у вас занадто багато часу. Живлення має бути максимально надійним, виправдовувати свою вартість і виконувати закладені функції без нарікань. Робота з електроенергією та електрикою не терпить напівзаходів, тому обирайте найкраще з того, що дозволяє ваш бюджет.

Висновки

Як висновок можна ще раз сказати про те, що ваш блок живлення для неонової стрічки або LED підсвітки має бути максимально надійним і якісним. Тільки в цьому разі ви зможете користуватися ним без побоювань і насолоджуватися яскравим і привабливим освітленням стрічки у своєму будинку або бізнесі.

Для придбання відповідної моделі рекомендуємо вже зараз подивитися каталог з найбільш надійними варіантами джерел живлення нашого бренду. Ви зможете вибрати відповідну вам серію БЖ за потужністю, корпусами або навіть системами захисту. 

Зателефонуйте за номером телефону просто зараз або скористайтеся формою зворотного зв'язку, щоб наші фахівці проконсультували вас. Допоможемо вибрати ідеальну модель під ваші вимоги та бюджет, а також оформимо швидку доставку по всій Україні: від Києва, Харкова та Дніпра до Львова, Одеси чи Запоріжжя.

Обирайте тільки найякісніше обладнання для економічного світлодіодного освітлення просто в нашому інтернет-магазині вже зараз!