Гнучкий неон – це LED освітлення, яке активно застосовується для створення ефективної реклами, створення підсвічування інтер'єрів та будівель. Неонове підсвічування прийшло на зміну класичному неону в трубках, який був складним у плані встановлення та обслуговування, а також були жорсткі обмеження при створенні креативного дизайну.

Це особливо заважало, коли йшлося про маркетингові цілі. Особливо широкі можливості відкриває гнучкий неон 3 покоління, який можна довільно згинати, різати у зручному місці, а також установка за принципом конструктора забезпечує максимальну варіативність.

Буде актуальним при виготовленні букв та рекламних вивісок, створенні дизайнерських елементів клубах, кафе та ресторанах, при створенні креативних виставкових інсталяцій. Також може застосовуватися для стельового, карнизного, підсвічування житла та громадських закладів. Розглянемо основні особливості гнучкого неону 3 покоління, місця використання, переваги та критерії вибору.

Що є гнучкий неон 3 покоління?

Якщо брати глобально, то готовий гнучкий неон 3 покоління – це світлодіодна стрічка в оболонці із силікону, яка безпосередньо встановлюється у паз. Візуально стрічка мало відрізняється від інших поколінь. Але відрізняється іншою технологією встановлення – за принципом конструктора.

Під стрічку робиться відповідний паз або монтується профіль. Після цього проводиться установка стрічки, а потім встановлюється силіконовий розсіювач. Перевага подібної конструкції полягає в тому, що стрічка стає більш придатною для ремонту. Зовсім немає жодних обмежень у кроці різання, тому можна створювати навіть невеликі конструкції.

Технічні характеристики незмінно знаходяться на найвищому рівні – неонова стрічка 3 покоління абсолютно не боїться механічних впливів і не боїться перепадів температур, а при якісній обробці швів – індекс захисту від вологи та пилу досягає IP68.

Якщо порівнювати із попередником – скляним неоном, то в ньому немає скла, тому виріб довговічний та надійний. Є моделі, які здатні витримувати до 100 кг ваги. Технологія більш економічна у роботі, оскільки термін експлуатації світильника – 50 000 годин. Цілком безпечні, оскільки більшість моделей працюють від невеликої напруги – неонові стрічки 12В та 24В, що виключає виникнення пожежі.

Гнучкий неон 3 покоління може бути абсолютно будь-якого кольору, тому можна реалізувати різні кольорові рішення. Також є гнучкий неон RGB, тому можна буде створювати абсолютно будь-яку атмосферу, достатньо лише встановити контролер.

Наявність оболонки, якою накривається паз, дає можливість забезпечити значно ширший кут розсіювання – 120 і 180 градусів, що є неймовірно високим показником. Особливо якщо порівнювати з класичною світлодіодною стрічкою, в якій кут огляду істотно нижче.

Де застосовується гнучкий неон 3 покоління?

В цілому, гнучкий неон 3 покоління не має обмежень за місцем використання – може застосовуватися абсолютно з будь-якою метою, включаючи:

 • рекламні цілі;

 • підсвічування архітектурних елементів;

 • висвітлення скульптурних композицій;

 • вуличне підсвічування фасадів будівель;

 • світлове оформлення автомобілів;

 • оформлення розважальних майданчиків тощо.

І це лише деякі місця, де буде актуальним застосування гнучкого неону 3 покоління. При забезпеченні повної герметизації без проблем може використовуватися з зануренням під воду.

У чому переваги гнучкого неону 3 покоління?

Якщо раніше неонова вивіска вважалася ретро-класикою, то саме неонове підсвічування 3 покоління змогло подарувати їм нове життя. І цьому сприяли такі переваги, якими володіє обладнання:

 • Універсальність. Устаткування однаково ефективне для використання всередині приміщень та зовні, без будь-якої шкоди для обладнання.

 • Висока міцність. Всі елементи, що світяться, будуть розташовані під силіконом, який витримує різні навантаження, а не під склом це забезпечуватиме підвищений рівень захисту до ударів.

 • Продумана установка. Тепер установка проводиться не цілою модульною конструкцією, а окремо встановлюється стрічка та розсіювач, завдяки чому освітлювальне обладнання більш придатне для ремонту.

 • Гнучкість. На відміну від класичного гнучкого неону, подібне обладнання може згинатися довільно – немає жодних обмежень.

 • Кратність різання. Немає жодних обмежень щодо місця, де можна буде різати гнучкий неон, що дозволяє створювати абсолютно будь-які конструкції.

 • Безпека. Працює під низькою напругою, тому при встановленні та обслуговуванні немає ризику ураження сильним струмом. Все ж таки потрібно дотримуватися правил роботи з електроприладами.

 • Ефективність. Усередині гнучкого неону встановлені діоди, які в 10 разів економічніші, ніж лампа розжарювання, що дозволить економити на електроенергії.

 • Довговічність. Встановлені на друкованій платі діоди здатні працювати протягом 50 000 годин.

 • Гнучкість. За рахунок гнучкої конструкції є можливість створювати найхимерніші конструкції, які дозволять реалізувати навіть найсміливіші задуми.

 • Кут світіння. Встановлюється спеціальний силіконовий розсіювач, який забезпечує кут світіння до 180 градусів.

І все це лише невелика частина переваг, на які ви можете розраховувати, вирішивши купити гнучкий неон 3 покоління.

Критерії вибору гнучкого неону 3 покоління

Якщо ви хочете, щоб куплене обладнання було стабільним і ефективним під час роботи, необхідно відповідально поставитися до вибору. При виборі необхідно орієнтуватися на такі критерії:

 • Якість оболонки. Саме вона захищатиме друковану плату з діодами, тому розсіювач має бути виготовлений із міцного силікону для надійного захисту від вологи та механічних пошкоджень.

 • Колір. Є білий гнучкий неон з різною температурою, визначеною кольором, а також моделі RGB. Перевага останніх полягає в тому, що в тандемі з контролером вони дозволяють вибрати будь-які відтінки.

 • Розмір. Представлені неонові стрічки абсолютно в різних розмірах за шириною та висотою, тому можна буде вибрати відповідну модифікацію під конкретні цілі та уподобання. Наприклад, для створення напису використовують тонкі неонові стрічки.

 • Напруга. Можуть функціонувати зовсім з різною напругою – 5, 12, 24В  Саме від цього показника залежатиме, наскільки яскравою буде. Низьковольтні модифікації потребують блок живлення.

 • Тип діодів. Якщо ви хочете досягти максимально ефективності під час роботи обладнання, тоді вибирайте неонові стрічки із сучасними діодами.

При врахуванні всіх цих критеріїв, ви можете вибрати та купити гнучкий неон 3 покоління, щоб реалізувати найсміливіші задуми.

Висновок

Як бачите, компанія PROLUM продовжує розвиватися та пропонувати своїм клієнтам все більш сучасні та ефективні рішення. Крім того, що подібна стрічка є більш зручною в плані монтажу, вона дає можливість реалізувати ідеї, які неможливо було реалізувати за допомогою класичного гнучкого неону.

У нас в інтернет-магазині ви можете купити гнучкий неон 3 покоління, контролери, розсіювачі, димери та інше обладнання. У каталозі лише сертифікований товар, який відрізняється високою ефективністю, надійністю та безпекою. Працюємо в роздріб та оптом, кожному клієнту пропонуючи виключно вигідні умови співпраці. Завжди готові проконсультувати з питань, що цікавлять. Доставимо до будь-якої точки України.