Багато покупців LED стрічок стикаються з питанням про те, як підключити світлодіодну стрічку до блютузу. І це цілком закономірно, тому що сьогодні світ технологій безперервно розвивається, що дозволяє трансформувати звичайні речі у багатофункціональні інструменти. Навіть, на перший погляд, звичайна світлодіодна стрічка здатна стати найпотужнішим інструментом для творчості, додати зручності та затишку. Одним із найбільш популярних інновацій у сфері управління освітленням вважається застосування технології Bluetooth для підключення до LED стрічок.

За допомогою даного методу можна розширити можливості освітлювальних приладів, отримати зручність та гнучкість в управлінні освітленням усередині приміщення. Тому пропонуємо розібратися в тому, як керувати світлодіодною стрічкою з телефону і що для цього потрібно. Розкажемо про підключення ЛЕД стрічки до контролера PROLUM та налаштування бездротового з'єднання між пристроями за допомогою Bluetooth.

Особливості підключення світлодіодної стрічки до контролера

Купити якісний RGB-контролер, наприклад серії Homelink, можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Продукція PROLUM проходить найсуворіший контроль якості. Вибираючи контролер на нашому сайті, рекомендуємо звернути увагу на потужність пристрою – вона повинна бути ідентичною або вищою від заявленої потужності світлодіодної стрічки.

Розглянемо, як підключити світлодіодну стрічку до телефону, якщо її довжина не перевищує 5 метрів:

  1. Встановіть LED стрічку у потрібному місці.

  2. Підключіть дроти до контролера з урахуванням маркувань на пристрої.

  3. Підключіть блок живлення.

  4. Підключіть все до мережі.

Для керування освітленням потрібна спеціальна програма для світлодіодної стрічки. Найбільш популярними на сьогоднішній день вважаються Duoco Strip, Tuya Smart, Smartlife, Led Ble, Led Lamp, Magic Home. За допомогою такого програмного забезпечення, встановленого на смартфон, можна керувати освітленням, змінювати колір.

Як підключити світлодіодну стрічку до блютузу, якщо її довжина перевищує 5 метрів? У такій ситуації користувач має 2 варіанти:

  • здійснити паралельне підключення;

  • придбати підсилювач.

Спеціальний підсилювач зможе приймати сигнал, підвищувати його якість та передавати безпосередньо на другий відрізок стрічки. Таке обладнання має бути набагато потужнішим, ніж ЛЕД стрічка. Для паралельного підключення потрібно з'єднати другий відрізок освітлювального приладу до проводів, що з'єднує першу частину LED стрічки та контролера. При використанні підсилювача потрібно придбати блок живлення від бренда PROLUM, і здійснити підключення двох відрізків по черзі до додаткового обладнання.

Стандартна схема при підключенні обов'язково складається з LED стрічки, контролера та блоку живлення. Абсолютно всі відрізки оснащуються RGB контролером, блоком живлення. Таким чином, всі елементи зможуть працювати автономно.

Функціональні можливості контролера з пультом керування на смартфоні

Для зручності управління освітленням контролери мають пульт для світлодіодної стрічки на телефон або інфрачервоний, радіопульт. Найбільш комфортним варіантом вважається використання спеціальної програми на смартфон, яка дозволяє:

  • вибирати режим зміни кольору підсвічування;

  • встановлювати на всіх відрізках єдину колірну гаму;

  • керувати дистанційно рівнем яскравості освітлювального приладу.

Управління світлодіодною стрічкою з телефону відрізняється легкістю та комфортом, тому багато користувачів віддають перевагу цьому способу.

Підключення РГБ контролера до LED стрічки ТМ PROLUM – відносно легке завдання, яке потребує лише чіткого дотримання інструкції. При порушенні схеми підключення існує ризик повного виходу з ладу обладнання. Довірити таке завдання можна професіоналам, які максимально швидко та якісно виконуватиме підключення світлодіодної стрічки до контролера.

Замовляйте якісну ЛЕД стрічку ТМ PROLUM, блоки живлення та контролер серії Homelink за доступною ціною. Гарантуємо відмінну якість продукції, швидку доставку по Україні надійними поштовими службами.