Так званий rgb контролер bluetooth є пристроєм, призначеним для управління світлодіодною стрічкою за допомогою бездротової технології. Як правило, такий аксесуар відрізняється невеликими габаритами та компактною вагою. Нижче розглянемо технічні особливості такого пристосування, його різновиди та переваги.

Які особливості та переваги має контролер bluetooth

Сучасний блютуз контролер для світлодіодної стрічки має низку наступних переваг:

  • Бездротовим керуванням. Завдяки технології Bluetooth керувати освітленням світлодіодної стрічки вдасться за допомогою смартфона, планшета або іншого портативного пристрою.

  • Зручність використання. Користуватися таким пристроєм вийде навіть у новачка. Внести ключові налаштування в контролер можна, приєднавши його до смартфона через спеціальну програму, або скориставшись пультом керування. Все залежить від типу та моделі регулятора.

  • Багатофункціональність. Сучасні контролери bluetooth часто оснащені такими функціями як димування, зміна кольору, створення динамічних ефектів освітлення. Також у них може бути кілька режимів миготіння. Деякі з цих пристроїв підтримують синхронізацію з музикою та голосове керування.

  • Універсальність. Блютуз регулятори підходять для різних ЛЕД стрічок. Вони сумісні з одноколірними, RGB стрічками, а також із RGBW (кольорові з білим світлодіодом) моделями.

Для активації контролера достатньо під’єднати його до стрічки, а також до джерела електроенергії. Далі доведеться внести основні налаштування, приєднавши контролер до смартфона або скориставшись його пультом керування. Серед особливостей, які має bluetooth контролер для світлодіодної стрічки, виділяють його енергоефективність. Такі аксесуари споживають мінімальну кількість електроенергії, що робить їх енергоефективними у використанні. До того ж це екологічні дружні пристрої.

Де використовується bluetooth контролер для світлодіодної стрічки та як його вибрати

Існує безліч сценаріїв, в яких буде актуально використовувати одноколірний або RGB контролер bluetooth. Як правило, вони підходять для керування освітленням розумного будинку. До того ж подібні прилади мають попит під час оформлення декоративного освітлення на заходах. Можна використовувати їх для домашнього освітлення. Перед тим, як купити bluetooth контролер для ЛЕД стрічки, рекомендується ознайомитися з ключовими параметрами, на які потрібно звернути увагу. Потрібно розуміти, що РГБ стрічка з блютузом може відрізнятись за форматом. Бувають такі їх різновиди:

  • RGB стрічка з блютуз;

  • дімери;

  • Homelink з підтримкою налаштування через Tuya Smart;

  • SPI для адресних стрічок.

RGB стрічка з блютуз

Даний тип контролера дозволяє керувати кольоровим підсвічуванням. Також вдасться регулювати інтенсивність червоного, синього та зеленого світіння. Вдасться створювати різні колірні ефекти, включаючи плавне переливання кольорів, колірні пульсації тощо. Такі контролери прийнято використовуватиме створення декоративного освітлення в інтер'єрах приватних будинків, ресторанів, барів, клубів. Також вони використовуються для створення динамічних кольорових ефектів на різноманітних шоу, вечірках та заходах.

Дімер

Це невеликий пристрій для одноколірних світлодіодів, призначений для регулювання рівня яскравості освітлення. Блютуз димер використовують в основному для освітлення комерційних або офісних приміщень, де потрібно систематично регулювати яскравість світіння залежно від робіт, що проводяться там. Але для використання в побуті, димери також підійдуть. Також димери використовують для підсвічування вітрин магазинів, виставкових залів та інших місць із необхідністю точкового регулювання рівня освітлення.

HomeLink від PROLUM з підтримкою Tuya Smart

Така світлодіодна стрічка з блютузом дає можливість інтеграції до смарт системи розумного будинку. Враховується підтримка технології Homelink. Керувати такою стрічкою вдасться через пристрої керування смарт будинку, або через спеціальний мобільний додаток. Стрічка LED з контролером Homelink допоможуть налаштувати роботу всіх освітлювальних приладів в розумному будинку. Вдасться відрегулювати їх колір та яскравість свічення.

SPI для адресних стрічок

Це Serial Peripheral Interface контролер для ЛЕД стрічок. Використовують для керування адресними світлодіодами. З його допомогою вдасться не лише налаштувати колір та яскравість кожного зі світлодіодів стрічки, але й створити унікальний динамічний ефект освітлення. Застосовують таку світлодіодну стрічку з блютузом для архітектурного освітлення будівель та споруд, створення унікального візуального оформлення рекламних щитів, освітлення у побуті. Також їх використовують для декорування авто та мототехніки на тематичних виставках. За допомогою контролера SPI створюють привабливі арт-проекти.

Чому варто купити блютуз контролер для світлодіодної стрічки у магазині PROLUM

Компанія пропонує якісну продукцію, імпортовану із Китаю з перевіркою відповідності якості. Доставка здійснюється кур'єрською компанією Нова Пошта в такі населені пункти: Київ, Харків, Одесу, Львів, Хмельницький та інші міста України. Асортимент товарів магазину PROLUM систематично поповнюється новими товарними позиціями.

Усі контролери поставляються у фірмових упаковках, із гарантією від виробника. Потенційні покупці можуть підібрати контролер з огляду на його силу струму, робочу напругу, тип зв'язку та інші параметри.

Для зручного вибору товарів на сайті передбачено фільтр пошуку. Менеджери магазину завжди готові проконсультувати по всіх, що є у клієнтів, питанням правильного вибору світлодіодних контролерів. Можливий точний розрахунок ціни замовлення!