Магнітні трекові системи – це освітлювальне обладнання, яке з'явилося нещодавно, але відразу стало затребуваним. І це не дивно, адже саме трекові магнітні світильники змогли поєднати цілу низку переваг, серед яких: варіативність, економічність, привабливість та багато іншого.

За допомогою такого обладнання у користувача з'явилася можливість розставляти світлові акценти, забезпечивши рівномірне заливання стін. Сама система максимально проста та зручна при встановленні. Розглянемо докладно, що є магнітна трекова система і де використовується.

Що таке магнітна трекова система?

Магнітні трекові системи освітлення – це досить проста система освітлення, що складається з алюмінієвого шинопроводу та світильників з неодимовим магнітом для надійної фіксації. У шинопроводі знаходяться спеціальні жили, якими проходити струм з необхідною напругою, як результат — можна провести установку абсолютно в будь-якому місці.

За рахунок магнітного сердечника в самому шинопроводі все обладнання буде надійно кріпитися, виключаючи ймовірність випадкового падіння. Немає потреби робити спеціальні отвори під кожен світильник, їх можна буде вільно переміщати по всій довжині шинопроводу, а також додавати або знімати окремі світильники. Стандартно магнітна трекова система складається з наступних елементів:

Різноманітність форм та модифікацій з'єднувальних елементів сприяють тому, що вдається створювати системи різної форми, довжини та конфігурації. Це і буде робити магнітну трекову систему настільки затребуваним рішенням у дизайні різних приміщень. Тобто перед дизайнерами з'являються безмежні фантазії.

Наявність підвісних, накладних та вбудованих модифікацій шинопроводу, а також різноманітність світильників – все це дає можливість побудувати велику систему, що складається з довгої смуги та великої кількості джерел світла. Ви не тільки матимете можливість вільно переміщувати світильники, але також регулювати накладки, щоб фокусувати світло на певних елементах.

Як і де використовується магнітна система треків?

Магнітні трекові системи раніше частіше використовувалися як основне освітлення в галереях та магазинах, але разом з розвитком технологій та збільшенням асортименту стали затребуваними та для використання в інтер'єрі. Завдяки їхньому зовнішньому вигляду та технічним характеристикам, стали ідеальним рішенням для вітальні та кухні, де стали чудовою альтернативою для люстри або великої стельової лампи.

Виробники, зокрема, PROLUM, стабільно пропонують нові рішення, удосконалюючи технології. Стильний дизайн і неймовірні експлуатаційні характеристики – це ідеально впишеться в домашній інтер'єр. Розглянемо деякі варіанти використання трекових магнітних систем.

Акцентне підсвічування

За допомогою декількох різноспрямованих світильників можна створити точкові інтер'єрні акценти. Це буде актуальним рішенням у кабінеті, вітальні, спальні тощо. За допомогою акцентного підсвічування можна буде сконцентрувати увагу на вітринах, меблях, візах, книжковій полиці, статуетках та інших елементах декору.

Таке рішення дозволяє значно підвищити ефективність композиції, створюючи у відвідувачів виключно позитивні враження. Завдяки тому, що в магнітних трекових світильниках використовується LED джерело світла, може працювати цілодобово, акцентуючи на вітрині.

Розташування треків може бути зовсім різним, але при акцентуванні на окремих об'єктах краще використовувати чіткі та прості контури – півколо або пряме розташування. Завдяки цьому конструкції буде менш помітною, тому не відтягуватиме увагу на себе.

Декоративне освітлення

Магнітні трекові світильники є незамінними помічниками при організації декоративного підсвічування в інтер'єрі. У такому варіанті можуть застосовуватися різні світильники. Зазвичай форма вибирається залежно від загального стилю приміщення. Гнучкість треку дає можливість створювати зовсім різні форми, починаючи плавними згинами та зигзагами, закінчуючи хвилями. Стандартно це П-подібні, Г-подібні та хрестові треки. А також розташування світильників прямокутником.

Щоб створити максимально оригінальну композицію, є різні трекові системи, де все обмежується виключно вашою фантазією. Зважайте на те, що декоративне освітлення буде актуальним для об'єктів різного призначення. Важлива властивість магнітних трекових систем освітлення в тому, що світильники в них підключаються один від одного, тому можете активувати певну кількість, залежно від ситуації.

Основне джерело світла

Технічні можливості обладнання роблять магнітні трекові системи чудовим вибором як заміну для центрального світильника. Трекова система, яка буде розташована по кімнаті, дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік, щоб ефективно висвітлювати всі елементи та зводяться до мінімуму зайві тіні.

Важлива перевага в тому, що спрямовані відбивачі можна вибирати за бажанням – це дає можливість змінювати розташування, залежно від цілей та переваг. Перед користувачами неймовірний простір у плані оригінальності та потужності, якщо порівнювати з люстрами.

Висновок

Очевидно, що магнітні трекові світильники — це ефективне обладнання, яке має величезну кількість варіантів компонування і вписуються в різні приміщення. Залежно від особистих цілей можна змінювати комплектацію та розширювати набір, а при необхідності до шинопроводу можна буде прикріпити додаткову лампу або позбутися її, не вносячи серйозних змін.

У нас в інтернет-магазині ви можете купити магнітні системи для об'єктів будь-якого призначення за цінами від виробника. Ми продаємо виключно продукцію торгової марки PROLUM, гарантуючи клієнтам сертифікований товар, що забезпечує безпеку та ефективність роботи. Якщо виникнуть якісь складності при виборі або залишилися додаткові питання, достатньо зв'язатися будь-яким зручним способом.