Ми працюємо. Слава Україні!
Безкоштовна доставка при замовленні від 999 грн
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Кошик
Каталог

Новини та огляди

 • В асортименті компанії PROlum з'явилася нова серія MX блоків живлення преміум якості.
  25 березня 2020
 • Новинка на ринку світлодіодного неону - неон круглий, що світиться в різні боки на 360 градусів! Круглий LED неон PROLUM можна застосовувати для контурної підсвічування фасадів будівель, рекламних конструкцій, а також для декоративного підсвічування.
  11 березня 2020
 • Інтернет-магазин Prolum.com.ua надає своїм покупцям чудову можливість не витрачати додаткові кошти на доставку улюбленого товару в відділення перевізника. Завдяки безстрокової акції "Безкоштовна доставка" можна не переживати про вихід за виділений бюджет.
  1 березня 2020
 • В асортименті компанії PROlum з'явилася нова серія герметичних блоків живлення TM JINBO. Компанія JINBO була заснована в 1993 році, включає в себе завод з виробництва 10 000 квадратних метрів, дві фабрики і більше 350 співробітників.
  22 січня 2020
 • Підключення світлодіодним стрічки до мережі 220 Вольт: покрокова інструкція, які комплектуючі знадобляться, чи можна підключити стрічку самостійно
  24 червня 2019
 • Адресна світлодіодна стрічка стала новим етапом розвитку технологій, так як головне її відмінність від звичайних RGB стрічок полягає в тому, що тепер можна ставити індивідуальний режим світіння на світлодіодної лінійці в цілому, а кожному окремо взятому кристалу. Реалізація будь-яких, навіть найбільш складних і хитромудрих режимів стала цілком можлива.
  21 травня 2019
 • Яку світлодіодну стрічку вибрати - на 12 або 220 Вольт, в чому різниця, переваги і недоліки, області застосування
  18 квітня 2019
 • У світлодизайн світлодіодна стрічка і гнучкий світлодіодний неон знайшли широке застосування. На сайті нашого інтернет-магазину PROlum увазі покупців представлені обидва цих світлотехнічних вироби. У деяких випадках може виникати закономірне питання - чому ж віддати перевагу? Постараємося розібратися.
  14 лютого 2019
 • При виборі того чи іншого типу світлодіодного неона потрібно робити акцент на технічних характеристиках.
  16 січня 2019
 • Для підключення гнучкого неону 220V до мережі не потрібні якісь особливі знання електромонтажу. Більш того, всі необхідні аксесуари ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині PROlum.com.ua. Проте при роботі з високою напругою необхідно дотримуватися елементарних правил техніки безпеки
  14 січня 2019
 • Гнучкий світловий шнур, який прийшов на зміну крихким скляним неоновим трубках,-нове слово в технології освітлення. Він знайшов широке застосування в декоративного підсвічування, його використовують для освітлення інтер'єрів та екстер'єрів, він відмінно виглядає в якості підсвічування для рекламної продукції: вивісок, інформаційних табличок, вітрин і стелажів в магазинах.
  26 грудня 2018
 • Процес підключення складається з декількох етапів: - спочатку необхідно відрізати шматок потрібної довжини, дотримуючись кратність різання; - встановити заглушку на вільний кінець шнура для ізоляції та забезпечення безпеки; ....
  19 грудня 2018
Вгору